НУШ в СЗШ №25 м.Кам'янське

Дмитро Калінін

Директору комунального закладу
«Середня загальноосвітня школа №25» Кам’янської міської ради
Яковенко Тетяні Василівні

1. Прошу Вас надати повний перелік необхідного обладнання та витратних матеріалів, а саме дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту, інше для запровадження в комунальному закладі освіти «СЗШ №25» концепції «Нова українська школа» на 1 вересня 2018 року.
2. Враховуючи фінансову самостійність закладів загальної середньої освіти, прошу Вас надати план закупівель необхідного обладнання та витратних матеріалів, а саме дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту, інше для початкових класів для запровадження концепції «Нова українська школа» в комунальному закладі освіти «СЗШ №25».
Мені відомо, що з червня місяця поточного року закладами освіти міста Кам’янське розпочата робота щодо проведення моніторингу цін, визначення постачальників та надання замовлення на фінансування в межах затвердженого помісячного плану асигнувань тому:
3. Прошу Вас надати копії Ваших Заяв до розпорядника бюджетних коштів Кам’янської міської ради, а саме Департаменту з гуманітарних питань, на фінансування потреб концепції «НУШ» «СЗШ №25».
4. Прошу Вас надати затверджений помісячний план асигнувань щодо фінансування потреб концепції «НУШ» «СЗШ №25».
5. Прошу Вас надати звіт про отримані бюджетні кошти та звіт про витрачені бюджетні кошти на потреби впровадження концепції «НУШ» в «СЗШ №25» станом на 27.08.2018р.
6. Прошу Вас надати список постачальників необхідного обладнання та витратних матеріалів на потреби впровадження концепції «НУШ» в «СЗШ №25» з копіями укладених договорів та кошторисами станом на 27.08.2018р.
Звертаю Вашу увагу:
- частиною 1 ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (надалі - Закон) встановлено, що запитом на інформацію є прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні;
- той же час положеннями ст.1 Закону встановлено, що публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень та інших розпорядників публічної інформації;
- статтею 5 Закону регламентовано, що доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію;
- у відповідності до ч. 5 ст. 6 Закону не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно;
- положеннями ст. 13 Закону встановлено, що органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, органи влади Автономної Республіки Крим, інші суб'єкти, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов'язковими для виконання віднесено до розпорядників інформації, які зобов’язані оприлюднювати та надавати за запитами публічну інформацію.

Відповідь або мотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни.

З повагою,

Дмитро Калінін