НУШ в Криворізькій Тернівській Гімназії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана Ткаченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Оксана Ткаченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В якому обсязі (у грн.) бюджет райдержадміністрації дофінансовує забезпечення Криворізьку Тернівську Гімназію "Нова українська школа"?

Скільки коштів загалом (у грн.)спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп'ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями витрат)

Скільки коштів (у грн.) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" спрямовано в кожну школу Тернівського району? (зазначте суми для кожної школи)

З повагою,

Оксана Ткаченко

ДОН Кривий Ріг приймальня,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

ТернРОО Финансовый,

1 Attachment