НУШ школа 53 (лiцей)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Будь ласка, письмово !
Надайте інформацію, скільки коштів отримав бюджет школи номер 53 (лiцей), на кожен кабiнет начального класу (2019-2020р), з субвенції , та з мiського бюджету, на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”. Чому в класах для першачкiв 2019 року нема парт, ноутбука, телевiзора, тобто зовсiм нiчого, що передбачено програмою НУШ?

З повагою,

Алла

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

Прошу надати вiдповiдi на такi запитання, якi не було отримано в минулому листi.

1. Чи очiкуеться дофiнансування органами мiсцевоi влади необхiдних меблiв? Чому проводиться закупiвля тiльки 30 парт на 4 першi класи? Чи батьки повиннi купляти парти за свiй кошт?
2. На якi сумми вже проведенi закупiвлi та що саме було закуплено для НУШ для першачкiв 2019-2020.
3. Якi саме дидактичнi засоби були вже закупленi i якi ще плануються до 1 вересня.
4. Прошу надати копiю запита директора школи на забезпечення сучасноi НУШ 2019/2020.
5. Надати визначений перелiк меблiв, килимiв, пуфикiв, iнтерактивних дошок, обладнання для обуструю зон в класi, пiдручникiв та всього iншого, що отримаэ школа для учнiв першого класу в новому навчальному роцi.
6. Чому не видiлялись кошти на мультимедiйне обладнання? Що треба зробити для того щоб в классi зявились телевiзор, принтер, ноутбук? Купляти за батькiвськi кошти?

З повагою,

Алла.

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]