Новорічне свято у ДН 789

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Наближаються новорічні свята і приходить час для виступів так званими театрами у садочках, а для завідувачів час "очередних" відкатів.

Надайте інформацію, яка організація (агенція, юридична чи фізична особа) буде надавати платні послуги на новорічні свята у ДНЗ 789. Артисти будуть, вже оголосили суму для кожної групи, значить РУО повинно бути в курсі, так як обов'язковою умовою виступу артистів у ДНЗ є погодження з РУО.

З повагою,

Світлана

Катя залишив коментар ()

Шановна Світлана.Скажіть будьласка Ваше Прізвище.Я також з ДНЗ №789.Мене та Багатьох Батьків Все Влаштовує.Як і Театри так і Артисти.І Ми Все знаємо.Не Бажаєте для Своєї дитини Свят.Вас ніхто абсолютно в цьому не примушує.Не заважайте іншим робити Своїм діткам Свято Та Радість.Схаменіться.І раз вже так то хоч пишіть Свої справжні Імена та Прізвища.А не ховається як діти.

Катя залишив коментар ()

Світлана і іще Дуже Вас Прошу.Стосовно звинувачень.Стосовно відкатів.Будете мати конкретні докази.Тоді зрозуміло.А Клеветати Людей.Які Бажають дітям добра та розвитку.Не є адекватним.Та не зрозумілим.Дякую.

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment

Тетяна залишив коментар ()

Так, Катя, Ви праві! В тому і проблема-батьки роблять, що хочуть! Роблять те, що їм подобається! Як і завідуюча!
А Є ТАКЕ ПОНЯТТЯ ЯК ЗАКОН!
От батьки і завідуюча вдома можуть робити, що хочуть! А в державному дошкільному закладі повинно бути верховенство права і закону!

Шеверіна Тетяна залишив коментар ()

Катя,про відкати знають усі батьки дошкільнят. Те що нема доказів,не означає що нема відкатів.Бо знають кому про це мтжна говорити ,а кому ні.