Новий Закон України "Про ЖКП"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У новому Законі України "Про житлово-комунальні послуги" є норма, згідно якої у багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.
Прошу надати відповідь на питання:
1. Яким чином визначити кількість квартир, які відключені від ЦО на момент набрання чинності ЗУ "Про ЖКП";
2. Як реалізувати можливість відключення від ЦО окремої квартири, якщо в законодавстві немає порядку, який би описував механізм відключення ОКРЕМОЇ КВАРТИРИ житлового будинку від ЦО.
3. Куди має звертатись мешканець квартири для реалізації цього права?

З повагою,

Олена

Від: Лоза Світлана Олександрівна
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства


Attachment 38048171101 8 9 2 18 1.pdf
1.3M Завантажити відповідь


Посилання