“Нова українська школа”.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Илона, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів (у грн) передбачено кошторисом Управління освіти Святошинської РДА міста Києва у 2021 році із субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

2. В якому обсязі (у грн) районний бюджет дофінансовує школи району у забезпеченні загальної середньої освіти “Нова українська школа” ?

3. Скільки коштів ( у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів.

4. Хто відповідає за розроблення технічних характеристик (ПІБ) обладнання (парти, компютера, меблі, дидактика), що закуповується у відповідності до вимог НУШ (надати документальне підтвердження повноваження посадової особи)

Прошу надати інформацію у встановлений законодавством термін.

З повагою,

Илона

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment