нова мережа закладів освіти Дніпра

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Елена Борисовна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Елена Борисовна

Доброго дня!

в Україні триває процес приведення наявної мережі закладів загальної середньої освіти до вимог чинного законодавства України - закону про Освіту та закону про середню освіту.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік закладів освіти Дніпра, в яких планується відкривати ліцеї та набирати профільні 10-11-ті класи в 2021-2022 навчальному році.

2. Інформацію про назви печатних ЗМІ або офіційні електронні адреси публічних дискусійних платформ в інтернет, де можна вільно ознайомитись з результатами та висновками громадського обговорення між учасниками освітнього процесу, виконавчою владою та громадою міста щодо приведення мережі закладів загальної середньої освіти районів до вимог чинного законодавства України.

(Вимоги до оприлюднення планів нової мережі закладів середньої освіти та обов'язкове громадське обговорення цієї теми закладені, у формулюванні ст. №5 част.4, №68 ЗУ "Про освіту" та ст.3 «Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики", затвердженого постановою КМУ від 15 жовтня 2004 р. №1378)

З повагою,

Елена Борисовна

Управління освіти ДГП,

--
З повагою. Управління освіти департаменту гуманітарної політики.