Норми робочого часу соціального педагога

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!!! Цікавить притання про норми робочого часу соціального педагога. Я працюю в закладі освіти 3 роки. Маю осіту соціального педагога, працюю на повну ставку. В ЗЗСО є інклюзивні класи (3 класи), і дітки з якими я також займаюсь. Працюю 40 годин на тиждень.
Кабінета окремого не маю. Зі мною ще 3 вчителя. Працюват в такій атмосфері дуже тяжко, ніякого спокою та тиші (окремого кабінету щоб надати мені немає).
Також маю 0,5 ставки асистента вчителя (12,5 годин).
Я мати двох дітей (4 роки і 7 років).
Чи можу я вимагати 20 годиного робочого тиждня та метод день ( та 20 годин для більш спокійної роботи з документацією соціального педагога та виконання своїх обов'язків не на робочому місці)???
Може є якісь закони, які чітко вказують на це, а не рекомендації, на які ніхто ніколи не погоджується.
Допоможіть будь-ласка...
Завчасно дякую...

З повагою,

Катерина

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]