Незареєстрована будівля у свідоцтві про право на спадщину за законом на земельну ділянку, дії нотаріуса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати посилання на нормативно-правові акти, зокрема, інструкції щодо нотаріальної діяльності, які вругульовують наступне питання, а саме, обов'язки нотаріуса під час оформлення спадщини на земельну ділянку у таких обставинах.

Нотаріус оформлює свідоцтво про право на спадщину за законом на земельну ділянку.

1) На земельну ділянку є державний акт старого образца, рожевий.
2) Кадастровий номер присвоєно. Є витяг з Державного земельного кадастру, де зазначена наявна фактично будівля на ділянці.
3) Будівля незареєстрована, документи на будівлю відсутні
4) Довідка про відстутність будівлі на землі відсутня.

Питання, яке потрібно з'ясувати за допомогою вивчення запитуваних нормативно-правових актів, полягає в тому, чи зобов'язаний нотаріус за таких обставин вказувати в свідоцтві про право на спадщину за законом на земельну ділянку наявність будівлі на цій земельній ділянці, та чи зобов'язаний нотаріус вимагати довідку про відстутність будівлі на землі у разі, якщо про наявність будівлі у свідоцтві про право на спадщину не вказується.

Прошу надати посилання на нормативно-правові акти, які врегульовують це питання.

З повагою,

Олександр

Кабаняча Вікторія, Міністерство юстиції України

1 Attachment

--
З повагою
головний спеціаліст
Департаменту приватного права
Вікторія Кабаняча

486-94-38

Міністерство юстиції України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]