Незалежна оцінка ефективності діяльності місцевої влади

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість"), будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про здійснення незалежного аудиту (перевірки) діяльності міського голови та виконавчого комітету, його управлінь, відділів на замовлення ОМС м. Нетішин в період 2014-2018 роки. Якщо такий аудит не проводився, повідомити причини та намір його проводити в найближчий час;

2. Інформацію про здійснення незалежного аудиту (перевірки) діяльності комунальних підприємств КП НМР ЖКО, КМЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин», КП НМР Благоустрій, Комфорт, ТЦ на замовлення міського голови чи інших ОМС м. Нетішин в період 2014-2018 роки. Якщо такий аудит не проводився, повідомити причини та намір його проводити в найближчий час;

3. Інформацію про застосування дисциплінарних стягнень та інших покарань чи звільнень до керівників управлінь, відділів ВК НМР за неналежний контроль, неефективну координацію роботи КП НМР ЖКО, в результаті чого ЖКО за умови найвищих тарифів в області за короткий час утворило значний борг, який ляже тягарем на громадян, будинки яких не обслуговуються ЖКО.

4. Інформацію про доцільність діяльності та фінансового заохочення Наглядової ради при КП НМР ЖКО та інших КП.

З повагою,

Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

Від: Наталія Заріцька

Посилання