Незаконне вимкнення газу.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Елліанна Ковтуненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Елліанна Ковтуненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

22 вересня 2017 року в м. Малин у моєму власному приватизованому будинку по вул. Барміна 22 Малинська Газова Компанія вирубила мені газову трубу. Це було без попередження та без моєї присутності в м. Малині. Також представники компанії НЕЗАКОННО та без мого відома ввійшли на територію мого участку. 26 вересня 2017 року я подала заяву до міліції. Неодноразово я приїжджала до газової компанії з проханням дати пояснення й жодної людини, яка б мені відповіла на питання, на робочому місці не було.Я залишила секретарці мою візитку з проханням передзвонити. До сих пір зі мною ніхто не зв"язався.
Отже, я б хотіла мати інформацію, як я можу прояснити питання з Газовою Компанією? Яким чином й о котрій годині буде на своєму робочому місці Головний інженер? Як йде розслідування ситуації з незаконним вторгненням та відрізуванням газової труби?

З повагою,

Елліанна Ковтуненко

Леся Осадча, Малинська міська рада

1 Attachment

--
З повагою,

Малинське ВП,

1 Attachment

[1]Встроенное изображение 1

References

Visible links

Леся Осадча, Малинська міська рада

1 Attachment

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: Oksana Patrina <[1][email address]>
Кому: "Леся Осадча" <[2][email address]>
Тема: відповідь Ковтуненко Еліанна
Дата: 05 грудня 2017, 16:09:49

--------------------------------------------------------------------------

--
З повагою,

--
З повагою,

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]