Невикористані кошти освітньої субвенції за 2017 рік (м. Львів)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. Статтею 5 Закону № 2939 визначено, зокрема, що доступ до інформації забезпечується наданням інформації за запитами на неї. Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту. Відповідно до п.2 ст.19 Закону № 2939, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Відповідно до ст.14 Закону № 2939, розпорядники інформації зобов'язані надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо.

Прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- суму невикористаних коштів освітньої субвенції за 2017 рік та їх відсоток стосовно суми виділеної освітньої субвенції за 2017 рік по місту Львів;
- фінансовий запит керівника СCЗШ № 2 м. Львова на 2018 рр в розрізі потреб. У разі відсутності, надати офіційну відповідь на бланку УО.

З повагою,

Тетяна

Від: Управління освіти Львівської міської ради

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: Управління освіти <[1][email address]>
Кому: "Приймальна УО" <[2][email address]>
Тема: додатки до запиту п. Тетяни
Дата: 11 січня 2018, 11:59:46

З повагою,
фінансово-економічний сектор

--
З повагою, управління освіти!

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]

Посилання