Невиконання судового рішення Виконавчим комітетом Тернопільської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Синовець Олег Олександрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Синовець Олег Олександрович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації прошу повідомити, чи прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду Виконавчим комітетом Тернопільської міської ради. Чи внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості по ст. 382 Кримінального кодексу України "Невиконання судового рішення".

Виконавчий комітет Тернопільськрї міської ради відмовляється виконувати ухвалу суду по справі №500/1120/19 від 22 травня 2019 року за позовом Небельського Ростислава про визнання протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 02.05.2019 № 420 «Про тарифи на перевезення пасажирів електричним транспортом в м. Тернополі».

Суд 22 травня 2019 року ухвалив зупинити дію оскаржуваного нормативно-правового акта - рішення Виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 02.05.2019 № 420 «Про тарифи на перевезення пасажирів електричним транспортом в м. Тернополі».

Ухвала набирала законної сили з моменту її підписання та підлягала негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.

Якщо Генеральна Прокуратура України не володіє запитуваною інформацією, то прошу переслати запит розпоряднику інформації і водночас сповістити мене про таку переадресацію.

З повагою,
Синовець Олег

Від: public
Генеральна Прокуратура України

Посилання