Невиконаня вимог ст. 3 Конституції України, Законів України у сфері захисту населення від інфеційних захворювань.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гнатовський Анатолій Іванович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гнатовський Анатолій Іванович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Від вас я не отримав жодної відповіді стосовно виконання заходів ЗУ Про захист населення і територій від інфекційних захворювань, а також інших законодавчих актів цього напрямку.
Я неодноразово звертався до вас з запитом надати конкретну інформацію про виконання заходів. Навіть на таке питання: "Чому не проводиться регулярний обробіток нашого під'їзду, відповідно до аимог?" - не отримую відповідей.
Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

З повагою,

Гнатовський Анатолій Іванович

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Документ 12243/0/129-20 від 10.12.2020 9:41:39
Запит Причини невиконання знезаражуючої обробки під'їздів

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Документ 12243/0/129-20 від 10.12.2020 9:41:39
Запит Причини невиконання знезаражуючої обробки під'їздів