Нецільове використання бюджетних коштів посадовими особами ХНУВС

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Арсірій Анастасія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Арсірій Анастасія

Шановний Служба безпеки України,

Я, Арсірій Анастасія Олександрівна, проходила службу в органах внутрішніх справ України та Національній поліції України з 31.07.2009 року по 04.04.2016 року.
Наказом Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ від 31.07.2009 року №212 о/с, що підтверджується витягом з послужного списку мене прийнято на службу в органи внутрішніх справ і зараховано курсантом КЮІ ХНУВС з 31.07.2009 року та присвоєно звання «рядовий міліції».
01.09.2009 року на виконання вимог Закону України від 20 грудня 1990 року №565-ХІІ «Про міліцію» та наказу МВС від 14 травня 2007 року №150 «Про затвердження Типового договору про підготовку фахівця у вищому навчальному закладі МВС України» між мною, Кіровоградським юридичним інститутом ХНУВС та УМВС України в Кіровоградській області укладено тристоронній договір про підготовку фахівця у вищому навчальному закладі Міністерства внутрішніх справ України (далі-Договір). По даному факту можу додати, що дійсно було укладено договір, але мій примірник договору як стороні договору, ні мені ні моїм батькам не вручався, так як на той момент мені було 17 років (тобто я була неповнолітня).
Наказом ХНУВС від 25.08.2011 року №431 о/с мене переведено з Кіровоградського юридичного інституту у зв’язку із його ліквідацією до складу курсантів ХНУВС.
Наказом ХНУВС від 15.06.2013 року №133 о/с мене відрахували зі складу курсантів та відкомандирували до УМВС України в Кіровоградській області для подальшого проходження служби.
Наказом УМВС України №220 о/с від 27.06.2013 року мене призначено на посаду слідчого СВ Кіровоградського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області.
Відповідно до розділу ХІ Закону України «Про Національну поліцію» з 07.11.2015 року мене переведено до Національної поліції України та присвоєно спеціальне звання «старшого лейтенанта поліції».
Наказом ГУ Національної поліції в Кіровоградській області від 04.04.2016 року № 83 о/с, мене звільнено відповідно до ст. 77 ч.1 п.7 ЗУ «Про Національну поліцію» (за власним бажанням), вислуга років на день звільнення в календарному обчисленні становить – 06 років 08 місяців 03 дня.
Відповідно до ухвали Кіровського районного суду м. Кіровограда від 05 липня 2016 року, відкрито провадження по цивільній справі, за позовом Харківського національного університету внутрішніх справ до Арсірій Анастасії Олександрівни про стягнення витрат пов’язаних на утримання.
Позов Харківського національного університету внутрішніх справ, який стосується мене Арсірій Анастасії Олександрівни, ґрунтується на тристоронньому договорі про підготовку фахівця у вищому навчальному закладі Міністерства внутрішніх справ України, який 29 серпня 2011 року було укладено між мною, ректором Харківського національного університету внутрішніх справ Бандурка О.М. та начальником УМВС України в Кіровоградській області Пожидаєвим К.М., в якому зазначається порядок відшкодування фактичних витрат на підготовку фахівця в разі не виконання ним обов’язків зазначених в договорі. Однак, договір мною не підписувався, підпис під графою Арсірій А.О. мені не належить та являється підробленим.
Випадки підробки підписів у вищезазначених договорах не є одноразовими, але не дивлячись навіть на факт вчинення невідомою особою (на мою думку посадовими особами навчальних закладів МВС) кримінального правопорушення передбаченого ст. 358 Кримінального кодексу України, судова влада все одно приймає рішення про стягнення витрат на утримання.
Вислуга років на день мого звільнення в календарному обчисленні становить – 06 років 08 місяців 03 дня, тобто я не відпрацювала згідно підробленого вищевказаного договору 03 місяці 29 днів. Різниця настільки велика, що я тепер зобов’язана виплатити МВС України близько 30000,00 грн., нібито за 4 роки утримання під час навчання в ХНУВС. При цьому представниками ХНУВС надано довідку розрахунок, в якій зазначено, на, що саме виділяла кошти держава. Дуже цікавий факт, що під час навчання в ХНУВС я не проживала в гуртожитку, не харчувалася в їдальні, але не дивлячись на це мені нарахували комунальні послуги які я не споживала, а навіть якщо і споживала то для того щоб здійснювати кожного дня прибирання території університету. Харчуватися в їдальні ХНУВС було не можливо, настільки жахлива була їжа, і тому я за власні кошти харчувалася а не за кошти держави. За те що нас курсантів зобов’язували кожного дня до праці на благо університету (витрачання електроенергії та водопостачання) я повинна виплатити кошти? Цікаво також, в чию кишеню надходили кошти на моє утримання, якщо я даним утриманням не користувалася?
Прошу Вас в найкоротший термін відреагувати на мою заяву та притягнути до відповідальності посадових осіб ХНУВС, які присвоїли собі бюджетні кошти, що були виділені на моє утримання.

З повагою,

Арсірій Анастасія

sbu_public, Служба безпеки України

Доброго дня!
Дана електронна скринька ([Служба безпеки України request email]) призначена для отримання запитів на публічну інформацію відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Ваш лист не є запитом на інформацію. За змістом та по суті він є зверненням громадянина.
Після набрання чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» (з 28.10.2015 року), звернення громадян, оформлені відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», необхідно надсилати на електронну пошту [email address] або за телефоном (044) 256-99-91.
Більш детально з викладеною інформацією Ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті СБ України.

показати цитоване