Несправність електричних високовольтних проводів Бровари

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Можливо отримати відповідь на таке питання, чи були несправності високовольтних проводів в Броварах по вулиці Підприємницький №14 та №18, 28.03.2020? Чи взагалі, був виїзд/виклик аварійної бригади Броварського РП на цю вулицю 28.03.2020?

Справа в тому, що там сталася пожежа, знову спалювали сміття на території підприємства, а місцева влада розповсюджує інформацію, що була аварія внаслідок несправності високовольтних проводів, що пролягали поверх паркану між заводом Торгмаш і територією компанії Олта. Там постійно палять сміття, відходи виробництва, а влада вдає що нічого не відбувається.

Посилання на статтю в місцевій газеті

http://revisor.org.ua/suspilstvo/2641-sh...

З повагою,

Юлия

Юлия залишив коментар ()

Київобленерго не надає відповіді на запити через "Доступ до правди", треба надсилати їм запит на їх електрону адресу, яка вказана у розділі "контакти" на їх офіційному сайті.