Нещасний випадок на виробництві, що призвів до каліцтва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Гула, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :

Мій чоловік офіційно працевлаштований в республіці Польща. На місці праці з ним стався нещасний випадок (28.02.2019 року) через який йому відрізало пальці на правій руці. Наразі перебуває на лікуванні у стаціонарному відділенні. Страхівки з місця праці у лікарню також не було передано працедавцем, тому тепер лікування треба оплачувати самостійно.
Працедавець не був у нього, не видали йому і акту про настання нещасного випадку на роботі. Окрім того людям на цьому виробництві навіть не проводять навчання і інструктажу.
На утриманні у чоловіка 3 дітей і я, оскільки непрацюю, бо молодша дитина ще не досягла 3-річного віку і я з нею перебуваю у декретній відпустці.

Згідно основних актів, які визначають правові засади забезпечення права громадян України на захист їх законних інтересів та пріоритетним напрямом роботи Департаменту консульської служби МЗС України прошу Вас допомогти у вирішенні даного питання, а також посприяти у отриманні належної компенсації на лікування, реабілітацію, а також в отриманні компенсації у зв'язку з нещасним випадком на виробництві, що призвів до каліцтва.

Відповідь прошу надіслати на електронну пошту.

З повагою,

Ірина Гула

Від: Olga Timush
Міністерство закордонних справ України

Посилання

Від: Прес-служба МЗС України
Міністерство закордонних справ України

[Subject only] RE: Інформаційний запит - Нещасний випадок на виробництві, що призвів до каліцтва

show quoted sections

Посилання

Доброго дня!
Ваша відповідь на мій запит не вікривається. Прошу надіслати її на електронну пошту, яка вказана в запиті.

З повагою,

Ірина Гула

Від: Прес-служба МЗС України
Міністерство закордонних справ України

Щодо надання відповіді

Шановна пані Ірино,

У відповідь на Ваш електронний лист від 30.01.2019 р. стосовно нещасного випадку на виробництві в Польщі, який призвів до каліцтва, повідомляємо таке.
Ваш лист («інформаційний запит») за своїм змістом є зверненням громадянина відповідно до Закону України «Про звернення громадян» №393/96-ВР від 02.10.1996 р., у контексті виконання якого Вам і буде надано відповідь у встановлені строки.

З повагою,

В.о. начальника Управління
генерального секретаріату (підпис) С.В.Драч

П.с. Доброго дня! Вашим запитом займаються наші колеги з Управління генерального секретаріату МЗС. З огляду на структуру платформи з якої Ви відправляєте запит інформація про Ваш мейл відсутня ми бачимо лише Ірина Гула <[FOI #45325 email]> . На майбутнє звертаємо увагу, що запити на публічні інформацію необхідно надсилати за мейл [email address]
Доступ до публічної інформації:
тел.: +38 (044) 238-16-58, факс: +38 (044) 238-18-88, e-mail: [email address]
Розгляд письмових звернень громадян, направлених до МЗС України:
тел.: (+38 044) 238-17-47

show quoted sections

Посилання