Несанкціоноване встановлення шлагбаума ЖК Чайка.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, чи приймала рішення Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада, її виконавчі органи рішення про обмеження моїх Конституційних прав шляхом встановлення КПП, обмежувачів руху транспортних засобів - шлагбаумів та турнікетів по вул. Лобановського в с. Чайки Києво-Святошинського району Київської області.
2. Надати, завірену належним чином, копію плану та документа про організацію дорожньо-го руху в селі Чайки, а саме на території ЖК «Чайка» по вулиці Лобановського, копії рішень селищної ради про затвердження місць для паркування автомобілів, також рішення щодо погодження автостоянок в установленому законодавством порядку.
3. Надати відповідну документацію по організації парковочних місць за адресою Лобановського 26 корпус 1 із схемою розташування транспорних засобів і дотримання всіх норм по ДБН.

З повагою,

Roman