Нерухомість посольства України в Словенії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ivan Varko, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- площу службового приміщення посольства України в Словенії і використання приміщень (яке приміщення для чого використовується);
- відомості щодо оренди квартир для співробітників посольства за 2013 і 2014 роки, а саме Прізвище співробітника, посада, вартість оренди, площа орендованої квартири, вулиця об"єкту нерухомості, вартість експлуатаційних послуг, оплата енергоносіїв.

З повагою,

Ivan Varko

ivanova залишив коментар ()

Пане Варко, ваші односельчани ( в тому числі і я, ваша однокласниця) повністю підртимують Вас та чекають на батьківщині, повертайтеся, без Вас нема є ж правди на селі. І ще одна радісна вість для Вас - повідомлення з військомату. Ми Вами будемо гордитися, що наш добресний Іван буде боронити Україну! До речі, вітання батькові, де ж він подівся? Люди же його "памятають" не злим - добрим словом.

press, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

Доброго дня!

Перестаньте зловживати посиланнями на закон про захист персональної інформації.
Я вимагаю від них надати інформацію по суті, видаливши всі імена, адреси і тд.

З повагою,

Ivan Varko

dip, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

З повагою,
Прес-служба МЗС України

www.mfa.gov.ua
МЗС у Facebook https://www.facebook.com/UkraineMFA
МЗС у Twitter https://twitter.com/MFA_Ukraine
http://vk.com/mfa_ukraine
http://instagram.com/mfa_ukraine