Неправдива відповідь на запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пан Федір, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

У відповідь на свій запит "Заступники міського голови" я отримав листа від 03.02.2016 № 8/13-34, в якому зазначено, що на Лисенко М.О., начальника управління житлового господарства ДМР, з 02.12.2015 покладено виконання обов*язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва ДМР, розпорядженням міського голови від 02.12.2015 № 916-РК.

Але, в засобах масової інформації зазначено, що виконання обовязків на Лисенко М.О. покладено розпорядженням від 02.12.2015 № 916-р.

На скільки мені відомо, розпорядження міського голови з літерами -рк відносяться до розпоряджень з кадрових питань, а з однією літерою -р, до розпоряджень з основної діяльності або із загальних питань та підлягають обов*язковому обрилюдненню.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- повідомити, яким саме розпорядженням на Лисенко М.О. покладено виконання обов*язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва;

- до якого виду розпоряджень відносяться розпорядження про покладання обовязків: до кадрових або до розпоряджень з основної діяльності чи з загальних питань;

- чому у листі від 03.02.016 № 8/13-34 надано неправдиву інформацію щодо номеру розпорядження міського голови? Яка особа в цьому винна та яку відповідальність вона понесе?

З повагою,

Пан Федір

Юлия Колесник,

2 Attachments