Непрацюючі ескалатори на вокзалі станції Київ-Пасажирський

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановна "Укрзалізниця",

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- вже довгий час не працює ескалатор в центральній залі вокзалу станції Київ-Пасажирський, а також ескалатори в підземному переході виходів до колій поїздів. Чи ведуться ремонтні роботи на станції Київ-Пасажирський з ремонту ескалаторів? Якщо так, то хто виконавець даних робіт, а також яка їх вартість?

Зауважую, що відповідно до частини 3 статті 22 Закону "Про доступ до публічної інформації", розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

З повагою,

Олександр