Неповна відповідь в.о. директора КМПБ 2 Горобея В.О.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Семенюк Наталя, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Частиною 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь КНП «КМПБ № 2» від 09.03.2021 № 061/144-108/257 на попередній запит на публічну інформацію від 1 березня, була НЕ ПОВНА та враховуючи те, відповідно до Статуту Київський міський пологовий будинок № 2 є закладом охорони здоров’я, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва, віднесеним до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та підпорядкованим Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) прошу надати інформацію запитувану у попередньому запиті, а саме:
(запит стосується перебування посадової особи, яка отримує державні кошти та працює у закладі в якому відсоток комунальної власності становить більше 50%, на робочому місці і не є конфіденційною чи інформацією з обмеженим доступом)

Скільки днів заступник директора Пехньо Т.В. перебувала на лікарняному у грудні 2020 року, січні 2021 та лютому 2021 року?
Прошу зазначити конкретні дати лікарняного.
Скільки днів заступник директора Пехньо Т.В. перебувала у відпустці у зв’язку із навчанням (тематичним удосконаленням) у грудні 2020 року, січні 2021 та лютому 2021 року?
Прошу зазначити конкретні дати.
Керуючись зазначеними у запиті нормами законодавства прошу надати інформацію які конкретно виплати (окремо зазначити СУМУ У ГРН. − заробітна плата, премія, відрядження, відпускні, лікарняні, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань) входять до заробітної плати Пехньо Т.В. та Горобея В.О. з грудня 2020 року по лютий 2021 року окремо за кожен місяць?

З повагою,

Семенюк Наталя

Семенюк Наталя

Доброго дня!

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).
Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Прошу надати інформацію, щодо вхідного номера мого попереднього запиту від 15.03.2021 "Неповна відповідь в.о. директора КМПБ 2 Горобея В.О." а також та прізвище та посаду посадової особи, на яку покладено завдання підготовки відповіді.
Відповідь прошу надати у визначений законодавством строк.
Також прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буду оскаржувати відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment