Неподання декларації за 2018 рік

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Назар Стодоля, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Назар Стодоля

Доброго дня!

Доброго дня!
На сайті НАЗК https://public.nazk.gov.ua/declaration/a... розміщена щорічна декларація за 2017 рік Лапади Володимира Андрійовича, в якій зазначено місце роботи: Комунальне підприємство "Управляюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" , посада - Управитель з питань комунального господарства.
За 2018 рік цей громадянин не опублікував свою декларацію, хоча і дальше працює на цій же роботі.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- копію повідомлення від підприємства в якому працює Лапада В.А. про факт неподання декларації;
- копії листів надісланих вашою установою до правоохоронних органів, суду, комунального підприємства, Лападі В.А. про вжиті заходи стосовно припинення вчинення Лападою В.А. корупційних дій;
- копії приписів, актів, обґрунтованих висновків, судових проваджень, іншого із зазначеного питання.
В разі, якщо вашою установою ніяких заходів не вживалося, надати інформацію про таке, а також повідомити про причини невжиття заходів та прийняти міри стосовно усунення таких недоліків та надати копії підтверджуючих документів.

Інформацію та копії документів прошу надіслати на електронну пошту, з якої надіслано даний запит.

З повагою,

Назар Стодоля

Національне агентство з питань запобігання корупції

1 Attachment

Доброго дня!
Надсилаємо скан-копію відповіді на Ваш запит.

З повагою
Ірина Щекатуріна
Сектор з питань доступу до публічної інформації
Управління документального забезпечення та контролю