Неналежний розгляд заяви про корупційну змову Керівництва Держкомтелерадіо-Аніщенка-ВРУ

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 1.Заяву Половинської Л.Ф. до Голови Комітету з питань свободи слова ВРУ Сюмар В.від 15 лютого 2016. 2.Супровідний лист Сюмар В. до заяви Половинської Л.Ф. направлений до НАБУ . 3.Лист-відповідь від НАБУ виконавця- детектива Дюрдя В.І. до Сюмар В. від 10 чи 9 березня 2016 року. 4.Лист-відповідь від Держаудиту/ДФІ/ в місті Києві надісланий до НАБУ "... про відмову надати "АКТ про неможливість проведення перевірки державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" в березні 2016 року" складений на 45 сторінках, через відсутність такого АКТУ. 5.Копію скарги Половинської Л.Ф. на дії детектива Дюрдя В.І, який відмовився зняти копії з документів 4 березня 2016 року в приміщенні НАБУ на вул.Сурікова,3, через відсутність, з його слів, засобів друку та сканування. 6.Заяву Половинської Л.Ф. на можливу корупційну домовленість детектива Дюрдя В.І. з першим заступником Голови Держкомтелерадіо Черваком Б. про приховування схеми розкрадання державного майна: незаконний продаж майнових прав на державне майно-квартири посадовим особам Держкомтелерадіо Степановій,Бартош,Новіковій,Шапкіну та іншим на ДП "УСТФ "Укртелефільм" за ціною нижче собівартості, без участі Фонду Держмайна, про приховування розкрадання 30 000 000 грн з 2009 по 2013 роки на ДП"Укртелефільм", про незаконний землевідвід під будівництво, та багато іншого. Можлива домовленість між Дюрдем В.І. та Черваком Б. через належність до однієї політичної партії,
детектив Дюрдь В.І. до вересня 2015 року працював адвокатом на фірмі транспортних перевезень у м.Ужгороді.

З повагою,

Людмила Половинська

Управління по роботі громадськістю, Національне антикорупційне бюро України

1 Attachment

Людмила Половинська

Доброго дня! Уточнювальна інформація до відповіді НАБУ від 22 січня 2018 року на мій запит на публічну інформацію. У супровідному листі Сюмар В. 04-32/20-161 від 24 лютого 2016 року зазначено, що у Додатках до її листа передано до НАБУ копії документів. Документи надано мною Половинською Л.Ф. до моєї заяви від 15 лютого 2016 року до Голови комітету ВРУ з питань свободи слова Сюмар В..Прошу надати точну кількість переданих до НАБУ документів від Комітету ВРУ з питань свободи слова, зазначених у супровідному листі Голови Комітету ВРУ Сюмар В.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати мій власний запит на публічну інформацію надісланий до НАБУ на електронну адресу 10.06.2016 року з уточнювальною інформацією, і моїми коментарями в повному обсязі,з урахуванням захисту персональних даних.

З повагою,

Людмила Половинська