Неналежний розгляд скарг на дії Аніщенка В.П. заст. Ген. директора ДП"Укртелефільм"

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 1. Доручення Голови Держкомтелерадіо Наливайка О.І. Генеральному директорові ДП "УСТФ "Укртелефільм" на надання копій наказів по Половинській Л.Ф.штатному працівнику творчого об,єднання ДП "УСТФ "Укртелефільм". Копії цих кадрових наказів були надані ревізорам ДФІ в м.Києві в березні 2016 року Заступником голови первинної профспілки та одночасно бувшим заступником Генерального директора ДП "Укртелефільм" Аніщенком В.П. Листом від ДФІ в м.Києві Половинську Л.Ф. поінформовано, що на Наказах відсутня відмітка про ознайомлення з ними Половинської Л.Ф. у відповідності до вимог Законів України, також не надано книгу реєстрації вхідної та вихідної документації ДП "Укртелефільм" для підтвердження дійсності цих кадрових наказів.
2.Прошу надати копію доручення Голови Держкомтелерадіо Наливайка О.І. Генеральному Директорові ДП "УСТФ "Укртелефільм"про поновлення розгляду кредиторських вимог творчих працівників до ДП "УСТФ "Укртелефільм" та скарг на дії Аніщенка В.П.,зареєстрованих 23 жовтня 2015 року та 30 листопада 2015року у Загальному відділі Держкомтелерадіо та заявлених на особистих прийомах у Наливайка О.І. На особистих прийомах у Голови Держкомтелерадіо творчі працівники ДП студія "Укртелефільм" заявляли вимоги про поновлення прав і захист законних інтересів, порушених діями Аніщенка В.П. /1943 року народження, пенсіонера- керівника кінознімального комплексу, в минулому Першого заступника та заступника з правом підпису Генерального директора ДП "УСТФ "Укртелефільм"/.

З повагою,

Людмила Половинська

Чутченко Т.?.,

№ 3951/17/5 від 22.12.2017

 

 

 

 

 

 

 

Половинська Л.Ф.

                                                      
[1][FOI #29166 email]

 

 

Шановна Людмило Федорівно!

 

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розглянув Ваш
інформаційний запит від 15.12.2017 та надсилає запитувану інформацію на
Вашу електронну адресу.

 

З повагою

 

Перший заступник

Голови Держкомтелерадіо                 (підпис)              
             Б.О. Червак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чутченко Т.І.., тел.278-89-42

 

 

[2][IMG] Вірусів немає. [3]www.avast.com

References

Visible links
1. mailto:[FOI #29166 email]
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
3. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...

Людмила Половинська

Доброго дня! Надана вами інформація,а саме: окреме доручення Голови Держкомтелерадіо України Генеральному директорові ДП "УСТФ "Укртелефільм" Омельчуку С.І. від 18.05.2017року про надання наказів та друге окреме доручення від 23.03.2017 року не виконані!!! Про невиконання окремих доручень Голови Держкомтелерадіо Наливайка О.І. попередніми директорами державного підприємства "УСТФ "Укртелефільм"/Туманяна,15,/ було заявлено на особистих прийомах 15.06.2017 та 19.08.2017 відповідно до Закону України "Про звернення громадян". Прошу надати доручення Наливайка О.І.після особистих прийомів 15.06.2017, 19.08.2017 року!

З повагою,

Людмила Половинська