Неналежний розгляд кредиторських вимог творчих працівників та скарг на дії Аніщенка В.П.

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 1. Прошу надати копію листа НСКУ до Наливайка О. з реєстраційним номером Держкомтелерадіо, поданого Голові Держкомтелерадіо України 23 січня 2018 року на особистому прийомі.
Уточнювальна інформація до змісту запитуваного листа: Шановний Олеже Ігоровичу! Національна спілка України на виконання Статутних завдань з метою захисту творчо-професійних,авторських і соціальних прав членів Спілки звертається до Вас за роз,ясненням щодо розгляду кредиторських вимог творчих працівників до державного підприємства студія "Укртелефільм"/Туманяна,15,Київ/ сфери управління Держкомтелерадіо.

Претензія П-495/17 від 23 жовтня 2015 та 30 листопада 2015 з додатками, зареєстрована у Держкомтелерадіо та адресована Вам, як Голові комісії з реорганізації у відповідності до Постанови КМУ від 05.08.2015 №567- не розглянута! Жодної відповіді щодо задоволення чи відхилення кредиторських вимог авторів фільму "Перша Леді зони відчуження" та інщих творчих працівників не надано.
Також не надано інформацію про розгляд скарг на дії керівників студії "Укртелефільм", заявлені Вам на особистих прийомах 19 листопада та 26 листопада 2015 року та у 2016 році.
У зв,язку з призначенням Головою комісії з реорганізації ДП "УСТФ "Укртелефільм" Аврахова Т.Г.просимо Вас провести розгляд кредиторських вимог та взяти під особистий контроль проведення розрахунків з творчими працівниками під час проведення Аудиту-перетворення ДП студія "Укртелефільм" у ПАТ, 100% акцій якого належить державі. Просимо повідомити про термін проведення аудиту.
з повагою ... 2.Прошу надати копію відповіді на лист НСКУ. 3.Прошу надати копію доручення Голови Держкомтелерадіо про поновлення розгляду кредиторських вимог творчих працівників.4.Матеріали розгляду скарг на дії Аніщенка В.П.
З повагою,

Людмила Половинська