неналежна утилізація медичних відходів медзакладами Львова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Скіць Ірина Сергіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Скіць Ірина Сергіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи проводила Державна екологічна інспекція у Львівській області перевірку діяльності комунальних закладів охорони здоров'я у місті Львові впродовж 2017-2018 років. Скільки таких перевірок було? Які були знайдені порушення і у яких саме закладах?

2. Чи проводила Державна екологічна інспекція у Львівській області перевірку діяльності комунальних закладів охорони здоров'я у місті Львові впродовж 2017-2018 років, зокрема на предмет належної утилізації медичних відходів? Скільки таких перевірок було? Які були знайдені порушення і у яких саме закладах?

Надсилаємо вам також результати журналістського розслідування телеканалу "НТА - Незалежне телевізійне агентство", де доведено, що комунальні лікарні міста Львова підписують договри на утилізацію медичних відходів із фіктивними фірмами, а небезпечне сміття насправді викидають на смітники для звичайних побутових відходів. Просимо провести за цими фактами перевірки та службове розслідування.

Прикліплюємо посилання на відео розслідування (із 7 хвилини)

https://www.youtube.com/watch?v=CjXdcm4A...

З повагою,

Скіць Ірина Сергіївна

Черненко Людмила Леонтіївна,

1 Attachment