Ненадання відповіді

Анна Іщенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

ОФІЦІЙНУ ПРИЧИНУ ненадання відповіді на попередній запит щодо стажування у Міністерстві юстиції України (списки осіб, які проходять (або проходили) стажування в Міністерстві юстиції України (відповідно до Наказу Міністерства юстиції України 22.07.2016 № 2253/5 або іншого акта) за період з 1 січня 2017 року до дати надання відповіді на цей запит (тобто не пізніше 18 липня 2019 року) включно).

Відповідно до ст. 20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше П'ЯТИ робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше П'ЯТИ робочих днів з дня отримання запиту.

Також згідно із ст. 15 цього Закону розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати, у тому числі, інформацію про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо); нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню, інформацію про нормативно-правові засади діяльності; інформацію про діяльність суб'єктів владних повноважень.

Згідно ст.212-3 КУпАП порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Анна Іщенко