неякісний ремонтні роботи дороги вулиці Енгельса м. Дзержинська за бюджетні кошти

Володимир Єлець

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В листопаді 2015 року здійснювався поточний ремонт дороги вулиці Енгельса міста Дзержинська Донецької області. Зазначена дорога знаходиться на балансі комунальної дорожньо-експлуатаційної організації, яка підпорядкована виконавчому органу Дзержинської міської ради. Зазначений ремонт проведено з грубими порушеннями вимог Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 р. N 198, Технічних правил ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України П-Г.1-218-113-97. Як підготовчі так і ремонтні роботи проведені неякісно, у звязку з чим постає питання, яким чином здійснювалася прийомка виконаних робіт, здійснених за бюджетні кошти.

На підставі вищевикладеного, прошу надати наступну інформацію:
- в рамках якої бюджетної програми здійснювалися роботи?
- яка підрядна організація здійснювала роботи?
- яку суму коштів було иділено та використано за відповідним бюджетним асигнуванням?

а також надати копії наступних документів:
- копія договору про закупівлю робіт з додатками;
- копію проектно-кошторисної документації;
- копії актів виконаних робіт.

З повагою,

Володимир Єлець

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти