Нефко

Халдай Дмитро

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Ким і коли підписана фінансова угода та кредитний договір з північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО
2. Який відсоток виплачує міський бюджет щомісяця по кредиту НЕФКО і як давно (з якого періоду)
3. Коли створена робоча група міської ради та хто її очолює і входить до її складу. Які обов'язки у складі робочої групи по супроводу проекту НЕФКО виконує представник (працівник, чи колишній працівник) педагогічного коледжу.
4. Хто став переможцем проведених тендерів та чому
5. Тендерним комітетом УКБ міської ради у сесійному залі міської ради проведено 2 тендери, що транслювались у прямому ефірі: 12 квітня 2018 року о 12:00 та 27 квітня 2018 р. об 11 годині. Чи надходили скарги чи заперечення від учасників тендеру на дії тендерного комітету УКБ відносно процедури проведення тендерної закупівлі.
6. У 2017 році міська рада приймала рішення про співфінансування згідного кредитного договору та проведення двох процедур закупівель по проекту НЕФКО: "Підвищення енергоефективності об'єктів бюджетної сфери (освітні навчальні заклади) та системи зовнішнього освітлення м. Прилуки. Який розмір коштів та понесених фінансових витрат по цьому проекту, та яка сума коштів міського бюджету використана на проект НЕФКО

З повагою, ГО "Небайдужі Прилучани"
Халдай Дмитро

Виконавчий комітет Прилуцької міської ради, Прилуцька міська рада

1 Attachment

[Subject only] 02-25/3673

показати цитоване