Недотримання вимог ст.3 Конституції України, ЗУ "Про санітарно епідеміологічне благополуччя населення"

Гнатовський Анатолій Іванович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чому не виконуються вимоги статті 30 Закону України «Про санітарно епідеміологічне благополуччя населення» в перід боротьби з розповсюдження епідемії коронавірусу та вимоги п. 2 постаноми Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID 19 в будинках комунальної власності Харківської міської ради, а саме, систематично не обробляються спеціальним знезаражуючим розчином відповідні конструкції в під’їздах будинів.
2. Чому не виконуються вимоги статті 30 Закону України «Про санітарно епідеміологічне благополуччя населення» в перід боротьби з розповсюдження епідемії коронавірусу та вимоги п. 2 постаноми Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID 19 в міському пасажирському транспорті, а саме, систематично не обробляються спеціальним знезаражуючим розчином відповідні конструкції в салоні транспортиних одиниць?

З повагою,
Гнатовський Анатолій Іванович