Недостовірна інформація

Доброго дня!

Перевіривши в откритому доступі декларацію Сидоренка Олексія Миколайовича, за посиланням:
https://declarations.com.ua/declaration/...
Було знайдено недостовірну інформацію, декларація заповнена, як кандидата на посаду Директора ДНЗ Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва, але Сидоренко Олексій Миколайович вже давно перебуває на цій посаді. Ввівши в пошуковій системі "Google" слова "Сидоренко Олексій Миколайович", можна потрапити на ДНЗ Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва та сайт Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, де в розділі вакансії, зазначено, що Сидоренко Олексій Миколайович є переможцем у доборі на посаду начальника управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації. Тобто інформація суперечить дійсності, і напевне Олексію Миколайовичу було відомо про тей факт, що він є кандидатом на посаду начальника управління освіти, а не директора ДНЗ Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва, тобто він завідомо подав недостовірну інформацію у декларації, ознаки його діяня містить склад адміністративного правопорушення передбачений ч. 4 ст 172-6 КУпАП "Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".Також, в розділі "3. Об'єкти нерухомості", міститься інформацію про квартиру 75,4 м2, яка перебуває у спільній сумісній власніості, а спільна сумісна власність — спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності (ст. 356 Цивільного кодексу України), яка в свою чергу відрізняється від спільної власності (часткової), що має істотну різницю за своєю природою, прошу з'ясувати даний факт, у якій формі власності перебуває даний об'єкт гр. Сидоренка Олексія Миколайовича, у разі якщо вищезазначений об'єкт перебуває у спільній (частковій) власності, прошу дізнатись, чи знав гр. Сидоренко, що подає недостовірну інформацію.Також в цьому ж розділі міститься інформація про Житловий будинок 71,9 м2 в Осикове, Макарівського району, Київської області, яка належить матері Сидоренко Таїсії Олександрівній, але в цьому розділі не міститься інформація про земельну ділянку за місцем знаходження цього будинку(Осикове, Макарівського району, Київської області), відсутність права на земельну ділянку, унеможливлює мати право власності на будинок.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Прошу Вас відкрити провадження у справі Ппро адміністративне правопорушенняя передбачене ч. 4 ст 172-6 КУпАП "Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", за результатами розгляду справи прошу повідомити мене надавши копії документів за результатами розгляду.
2) В декларації зазначено, що особа є претендентом на посаду державної служби категорії "Б", вступ на посаду, передбачає проходження спеціальної перевірки, прошу Вас зазначити, чи була виявлена мною інформація під час проходження спеціальної перевірки.

З повагою,

Сергій

info, Національне агентство з питань запобігання корупції

1 Attachment

 

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

info, Національне агентство з питань запобігання корупції

1 Attachment

 

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

info, Національне агентство з питань запобігання корупції

1 Attachment

 

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]