"Недільне" розпорядження РДА

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) яким нормативним актом визначена заборона видавати розпордженнчя голів районних державних адміністрацій?

2) чи є підробленим документом Розпорядження в.о. голови Петриківської районної державної адміністрації Охотника А.Г. від 09 січня 2005 р. про надання громадянину Фігуру Михайлу Семеновичу в оренду строком на 49 років до 29.12.2053р. земельної ділянки загальною площею 3,7 га пасовищ, адже воно видане у неділю?

Для довідки: http://www.litsa.com.ua/show/a/39499

З повагою,

Олена Гарагуц

Доброго дня!

Ви не відповіли на мій запит "Недільне" розпорядження РДА" швидко, як того вимагає законодавство.

Я переформулювала питання, щоб скоротити відповіді на них до Так/Ні.

Тож, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи заборонено законодавством України головам районних державних адміністрацій видавати розпорядження у вихідні дні? Так чи ні?

2) Чи є дійсним розпорядження, видане у вихідний день (у неділю) головою (в.о. голови) районної державної адміністрації? Так чи ні?

Прошу відповісти з дотриманням 5-денного строку. У разі ненадання або надання неповної інформації, оскаржуватиму бездіяльність розпорядника, відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Олена Гарагуц