Небезпечні відходи (пропозиції ГО БК)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня.
У попередньому запиті https://dostup.pravda.com.ua/request/die... була витребувана інформація щодо придбання моторного мастила та продаж відпрацьованого мастила. Всього було 5 пунктів.
Розпорядник інформації звертає увагу тільки на придбання моторного мастила, це третій пункт.
Тому автор змушений надавати поворотний запит по кожному питанню окремо.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- чи надходили пропозиції продаж небезпечних відходів (відпрацьованого мастила) від ГО "Безпечна країна" в рамках проекту "Детінізація відпрацьованого мастила" на протязі 2020 року, які рішення були прийняті за данного приводу?

У разі надання не повної відповіді, рішення буде оскарженно відповідно до ст. 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ

Доброго дня!

Відповідь просрочена!
Прошу надати відповідь або повідомлення про продовження розгляду звернення. Нагадую, що просрочена відповідь привід для дисциплінарного стягнення та початку службового розслідування.

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ

Укрзалізниця

2 Attachments

Foi+request-87098-996f0c76,

--
,
Office mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]