Назва професії (посади) в КП

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В розділі 3 «Основні положення» КЛАСИФІКАТОРА ПРОФЕСІЙ ДК 003:2010 прописано: «Окремі професійні назви робіт у КП записано з використанням дужок. У дужках, відповідно до прийнятої структури КП, може визначатися...
У більшості випадків професійна назва роботи, яка містить запис у дужках, у разі застосування на практиці потребує конкретного визначення...».

В примітці 2 додатку В Класифікатора професій ДК 003:2010 зазначено: «Назви професій можуть бути розширені за потребою...», але не уточнено, як.

Більше щодо використання дужок в назвах професій (посад) в КП та в інших нормативно-правових актах інформація відсутня.

Надайте, будь ласка, відповідь:

1. Згідно Змін № 10 до Класифікатора професій з’явилася професія «фахівець (консультант) інклюзивно-ресурсного центру». Чи можна упустити слово «консультант», вказавши лише «фахівець інклюзивно-ресурсного центру»?

2. Чи можливо Міністерству економіки України видати (типу) ІНСТРУКЦІЮ з використання Класифікатора професій, де прописати вживання дужок, дефісу тощо (напр.., «Не слід вважати, що зазначення в дужках є обов’язковим при внесенні до кадрових документів, тобто ці зазначення або є однотипними, з яких обирається найбільш прийнятний варіант, або такими, що визначають певну приналежність професійної назви роботи до виду діяльності, а запис про професію слід робити вже з потрібними уточнюючими словами»), адже процедура затвердження ІНСТРУКЦІЇ набагато простіша, ніж інших нормативно-правових актів?

3. Чи можливо Класифікатор професій ДК 003:2010 викласти таким чином, щоб він був доступний для читання в останній редакції з урахуванням всіх Змін до КП (як це робиться в інших нормативно-правових актах)?

З повагою,

Людмила

Доброго дня!
Коли я отримаю відповідь на конкретне питання, яке стосується кадрового законодавства? На сьогодні я отримую лише "відписки". Якщо відповіді, згідно законодавства, немає (а її, дійсно, немає), такі кадрові документи установи можуть вести на свій розсуд.

З повагою,

Людмила

zvorot_zv, Міністерство економіки

Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.

Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», зокрема у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
З Вашого листа не зрозуміло суть питання.
У разі надходження звернення, оформленого відповідно до зазначеного Закону, Міністерство економіки України розгляне його в установленому порядку.

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації
https://www.me.gov.ua/Feedback/SendMessa....

показати цитоване

Доброго дня!

На сьогодні на сайті zakon.rada.gov.ua ДК 003:2010 (з додатками А, Б, В) - сам по собі (чинний від 01.11.2010 без подальших Змін), а Зміни №№ 1-10 - окремо, самі по собі.

Надайте, будь ласка, відповідь:
- якщо оновленого КП немає, то чи буде в майбутньому Класифікатор професій ОФОРМЛЕНО таким чином, щоб у ньому було видно всі наступні Зміни до КП?

З повагою,

Людмила

zvorot_zv, Міністерство економіки

Ваш лист прийнято до розгляду та зареєстровано за № Л-4607-21 від 17.11.2021
Мінекономіки розгляне його в установленому порядку у термін визначений Законом України «Про звернення громадян».

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване