НАЗК

Голові
Національного агентства
з питань запобігання корупції
Мангулу О.А.

Шановний Олександре Анатолійовичу!

У повідомленні на офіційному сайті НАЗК від 05 квітня 2019 року під назвою “НАЗК виявило адмінправопорушення у діях двох народних депутатів та інших посадовців” зазначено, що стосовно голови Іванівської РДА Одеської області Віктора Лобача, який водночас був головою ФГ “Ваюд” та СФГ “Тілець”, метою яких є одержання прибутку, чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 25 Закону України “Про запобігання корупції”.
Зазначені протоколи були направлені до Іванівського районного суду Одеської області. Судові засідання за справами 499/290/19 та 499/291/19, які відбулися 10 травня 2019 року під головуванням судді Погорєлова І.В. по суті справ ”Порушення обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності” прийнято два виправдувальних рішення відносно посадовця Лобача В.І.
Крім того, звертаємо увагу на такий факт: адвокатом голови Іванівської РДА ЛобачаВіктора Івановича при розгляді цих двох справ виступавСтаднік О.С. – батько Стадніка С.О., керівника Роздільнянської місцевої прокуратури, яка є стороною обвинувачення, у чому можуть бути присутні ознаки конфлікту інтересів.
Просимо Вас сприяти встановленню законності та відповідно до чинного законодавства забезпечити подання апеляції на 2 рішення Іванівського районного суду Одеської області від 10.05.2019 р. № 499/290/19 та № 499/291/19 до суду вищої інстанції.
Просимо Вас надати письмову відповідь про результати розгляду даного звернення за зворотною адресою: м. Одеса, вул. Новікова, 2а, буд.42а.

З повагою,

Голова правління Ігор Вікторович Француз

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]