Національний Банк України у Львівській обл.

Ковальова Наталя

Управління Національного Банку України у Львівській обл.
79002, м. Львів, вул. Коперника 4

З А П И Т

Просимо надати в письмовому вигляді наступну інформацію:

1.Кількість банківських установ, що діють на території Львівської обл., загальна чисельність відділень у розрізі установ, кількість банківських рахунків суб’єктів господарської діяльності, грошовий обіг по даних рахунках за 2016 р.
2. Кількість ліквідованих в наслідок банкрутств, ліквідацій і т.п. банківських установ, що діяли на території Львівської обл., за період незалежності.
3.Статистика по ліквідованих банках за час незалежності на Львівщині.
*Кількість потерпілих від ліквідацїї підприємств, в яких під виглядом "ліквідацїї" вилучені кошти.
* Загальні цифри в розрізі років коштів суб’єктів підприємницької діяльності, що "осіли " в банках при їх ліквідації.
* Ситуацїї по відшкодуванню коштів раніше потерпілим підприємствам в розрізі періодів відшкодування, % відшкодування від сум заборгованості та кількості потерпілих від ліквідації підприємств.
4. Пояснення позицїї Національного Банку України, щодо компенсацїї коштів потерпілим від ліквідацїї банків підприємствам та законодавчі гарантїї в даних ситуаціях стосовно, виключно, суб’єктів підприємництва, наявність передбачених законодавством норм по відповідальність в тому числі службових осіб банків за нанесені підприємствам збитки.
5. Кількість звернень в судові інстанції потерпілих суб’єктів господарювання за відшкодуванням коштів, статистика рішень та задоволення вимог потерпілим суб’єктам, преценденти притягнення до кримінальної відповідальності банківських првцівників у випадку нанесення збитків (крадіжка, шахрайство ї т.п.) суб’єктам підприємницької діяльності.
6. Перспективи змін існуючих законодавчих норм.
7. Прогнози щодо можливості наступних ліквідацій банківських установ.
8. Причини Ліквідації ПАТ "Діамантбанку",кількість діючих рахунків , крім фізичних осіб, в даному банку на момент ліквідації, відсоток рахунків та загальний обігу коштів у даному банку між фізичними особами та суб’єктами господарювання, відсоток банку в загальному грошовому обороті банків Львівщини.

Прошу надати інформація на електронну адресу [email address], а також на поштову адресу: Львівська обл. м. Львів, р-н. Галицький, вул. Словацького, буд. 3, індекс 79005
З повагою Ковальова Наталія Сергіївна