Нарахування пайового внеску

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) порядок нарахування пайового внеску по договору пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва №280 від 03.08.2017, укладений між Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Товариством з обмеженою відповідальністю "Будеволюція"та Товариством з обмеженою відповідальністю "Консультаційне бюро НТТ".

2) були проведені виплати по цьому договору з боку Товариства з обмеженою відповідальністю "Будеволюція"та Товариства з обмеженою відповідальністю "Консультаційне бюро НТТ"? Якщо так - прошу надати копії документів.

3) було нараховані пені та штрафи з боку Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по даному договору?Якщо так, то прошу надати порядок нарахування. І чи були вони сплаченні Товариством з обмеженою відповідальністю "Будеволюція"та/або Товариством з обмеженою відповідальністю "Консультаційне бюро НТТ".

4) прошу оприлюднити договір пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва №280 від 03.08.2017, укладений між Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Товариством з обмеженою відповідальністю "Будеволюція"та Товариством з обмеженою відповідальністю "Консультаційне бюро НТТ".

З повагою,

Матюхін Олексій

org, Департамент економіки та інвестицій

1 Attachment