Нарахування довічного грошового утримання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Маріанна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Статтею 142 Закону України " Про Про судоустрій і статус суддів" передбачено, щомісячне довічне грошове утримання виплачується судді у відставці в розмірі 50 відсотків суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді. За кожний повний рік роботи на посаді судді понад 20 років розмір щомісячного довічного грошового утримання збільшується на два відсотки грошового утримання судді.
У разі зміни розміру складових суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді, здійснюється перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання.

Чи може бути зменшений розмір вже отримуваного довічного грошового утримання судді у відставці, якщо буде зменшений розмір суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді?
Якщо суддя у відставці не подає до Пенсійного фонду заяви про перерахунок довічного грошового утримання, чи може Пенсійний фонд за власної ініціативи провести такий перерахунок?

З повагою,

Маріанна

Пенсійний фонд України

1 Attachment

--
Увага!
За цією адресою електронної пошти прийняття звернень не передбачено.