Накладення земельних ділянок

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступне роз'яснення щодо такої ситуації.
Ліцензійна землевпорядна організація у 2009 році виготовляла гр.Іваненку технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права на земельну ділянку (у даному випадку права власності). Також було обчислено координати земельної ділянки, виготовлено обмінний файл in4, присвоєно кадастровий номер. Гр..Іваненко отримав державний акт на право власності на земельну ділянку.
Суміжнім землекористувачем гр..Іваненка є гр.Петренко, якому у 2017 році іншою ліцензійною землевпорядною організацією було виготовлено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), обмінний файл у форматі xml. Однак, державним земельним реєстратором, при прийнятті обмінного файлу у форматі xml виявлено накладку по координатах земельних ділянок гр.Іваненка та гр.Петренка.
При спільному виїзді на ділянки представників обох землевпорядних організацій виявлено, що все ж таки землевпорядна організація у 2009 році допустила помилку у координатах при виготовленні обмінного файлу in4. Проте, ліцензія на виконання землевпорядних робіт у неї закінчилась ще у 2010році і станом на 2017р. даний вид робіт вона не виконує. Відповідно повторно провести обміри земельної ділянки гр..Іваненка та виготовити обмінний файл у форматі xml юридично немає права.
Як у даному випадку усунути накладку? Яка існує процедура вирішення даної проблеми та що у таких випадках робити землевпорядним організаціям?

З повагою,

Roman