Находження до міського бюджету.розпорядження комунальним майном,

Доброго дня!
Положенням пп. 2681. 1.1. п. 2681. 1 ст. 2681 Податкового кодексу України, відповідно до якого, платниками збору за місця для паркування транспортних засобів є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.
Одеська міська рада рішенням від 20.09.2011р. № 1251 -VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі» «визначила комунальне підприємство «Одестранспарксервіс» уповноваженою особою по здійсненню організації та експлуатації майданчиків для платного паркування транспортних засобів та укладання договорів балансоутримання місць для паркування на території м. Одеси.».
З рішення № 1251- VІ від 20.09.2011 вбачається, що КП «Одестранспарксервіс» має повноваження організовувати та експлуатувати виключно майданчики для платного паркування.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати копію рішення Одеської міської ради, згідно якого КП «Одестранспарксервіс» Код ЄДРПОУ 38018133 надано повноваження організовувати та проводити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів саме на спеціально відведених автостоянках міста.
2. Надати перелік спеціально відведених автостоянок що побудовані за рахунок міського бюджету та передано на баланс КП «Одестранспарксервіс» Код ЄДРПОУ 38018133
3. Надати інформацію за 2018 рік (суму) надходжень до міського бюджету збору за місця для паркування від КП «Одестранспарксервіс» Код ЄДРПОУ 38018133
4.Надати перелік спеціально відведених автостоянок що належить на правах власності КП «Одестранспарксервіс» Код ЄДРПОУ 38018133
З повагою,

Ольга

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання