Накази про преміювання та надбавки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Накази про премії та надбавки (інтенсивність і тд.) всіх працівників (державних службовців) ГУ Держгеокадастру у Київській області за червень 2021 року В ЕЛЕКТРОННОМУ ФАЙЛІ будь якого формату..

НАГОЛОШУЮ, що запитувані накази ГУ Держгеокадастру у Київській області підлягають реєстрації у автоматизованій системі діловодства, тобто СКАНУЮТЬСЯ, в подальшому присвоюється номер та зберігається у відповідному форматі електронного документа - І Є НАЯВНИМ У ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді, інше суперечить інструкції з діловодства згідно постанови КМУ від 17 січня 2018 р. № 55.
Тобто, вами як розпорядником НАЯВНОЇ інформації ігнорується пряме виконання норм ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

Окремо зазначаю,. що аналогічні запити вже подавалися до Держгеокадастру та його територіальних органів та було отримано запитувані документи, а тому відмова або ж ненадання запитуваної інформації буде в подальшому використано для подачі позову до суду.

З повагою,

Іван

Київська обл відділ звернень громадян, Головне управління Держгеокадастру у Київській області

1 Attachment

ГУ Держгеокадастру у Київській області
Документ 842/0/63-21 від 15.07.2021 15:51:21
Щодо надання наказів про премії та надбавки всіх працівників

Відділ звернення громадян, доступу до публічної інформації та взаємодії зі ЗМІ, Головне управління Держгеокадастру у Київській області

1 Attachment

--
This email has been checked for viruses by Avast antivirus software.
https://www.avast.com/antivirus