Наказ про організацію гуртків в с/ш №93 м. Києва на 2017/18р.

Балан Оксана

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Копію наказу про організацію гуртків та спортивних секцій на навчальний 2017/2018 рік загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №93, що по пер. Межовий 7, затверджений директором школи №93 та Подольским управлінням освіти з погодинним щоденним графіком та з прізвищами керівників гуртків, назв їх клубів чи спортивних шкіл, які вони представляють.

- Якщо ці гуртки (спортивні секції) безкоштовні, то прошу надати інформацію про керівників гуртків та розмір їх посадових окладів.

- Якщо ці гуртки платні, то прошу надати інформацію про правові відносини між замовником та надавцем послуг наявність договорів, про вартість, спосіб оплати (на розрахунковий рахунок навчального закладу, готівкою тощо).

- Копію звіту про надходження та використання власних надходжень першої групи спеціального фонду (платні освітні послуги, плата за надання в оренду майна та приміщень тощо) загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №93 за період: вересень 2016 - грудень 2017рр.

Прошу надати відповідь на інформаційний запит не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту згідно норм чинного законодавства.

З повагою,

Балан Оксана Вікторівна

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

7 Attachments