Наявність земель у м.Києві, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тамара Ярош, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тамара Ярош

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності) для будівництва і обслуговування житлового будинку (площею до 0,10 га) в м. Києві.
- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності) для для індивідуального дачного будівництва – до 0,10 га землі в м.Києві.
Прошу надати інформацію на запит з питань вище (документи) у графічному вигляді з позначенням ділянок та їхніх меж (бажані райони розміщення ділянок: Позняки, Осокорки, Печерськ, Поділ, Голосієво, а також внутрішньо квартальні ділянки між будинками в районах), які відповідно до Генерального плану міста відповідають номерам житлових мікрорайонів чи інших районів з вільними земельними ділянками та ще не надані у користування і можуть бути використані (з обов’язковим доданням адреси та визначення їх розташування відповідно діючих вимог законодательства України, яке буде достатнім для подання заявки на приватизацію).
Прошу направити зазначену інформацію по електронну адресу, вказану вище або повідомити коли і де я можу їх отримати особисто.
Також прошу надати мені копію нормативного акту, який регулює вимоги для оформлення безоплатної передачі землі у вищезазначених цілях (тобто правила оформлення заяви на приватизацію та необхідний пакет документів) та надати перелік документів з посиланням на нормативні акти.
У разі відсутності інформації, прошу перенаправити даний запит до місцевих органів самоврядування чи інших відповідальних структур.

З повагою,

Тамара Ярош

Доброго дня!
Чекаю на відповідь на мій запит. Протерміновано майже на місяць

З повагою,

Тамара

ГУ Держгеокадастру у м. Києві, Головне управління Держгеокадастру у м. Києві

1 Attachment

ГУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У М. КИЄВІ
Документ 282/0/43-21 від 19.08.2021 14:54:11
щодо інформації про землі державної та/ або комунальної власності

--
Это сообщение проверено на вирусы антивирусом Avast.
https://www.avast.com/antivirus