Наявність земель державної та/або комунальної власності

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію щодо наявності земельних ділянок державної та/або комунальної власності що не надані у користування на території Турківського району Львівської області, що можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва.

2. Інформацію щодо наявності земельних ділянок державної та/або комунальної власності що не надані у користування на території Склівського району Львівської області, що можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва.

3. Перелік кадастрових номерів наявних земельних ділянок державної та/або комунальної власності на території Турківського району Львівської області, що можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва.

4. Перелік кадастрових номерів наявних земельних ділянок державної та/або комунальної власності на території Склівського району Львівської області, що можуть бути використані для індивідуального дачного будівництва.

У разі відсутності інформації, прошу перенаправити даний запит
до місцевих органів самоврядування.

З повагою, Лудченко Володимир Володимирович.

ЗВГ ЛЬВІВ, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області

ГУ Держгеокадастру у Львівській області
Документ 250/0/63-20 від 23.07.2020 16:40:19
Про розгляд запиту

--
Цей електронний лист перевірено на відсутність вірусів антивірусною програмою Avast.
https://www.avast.com/antivirus