Наявність вакантних посад лікаря-інтерна у м. Вінниця та Вінницькій області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Любов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати повний перелік вакантних посад лікаря-інтерна для працевлаштування випускника бюджетної форми навчання ВНМУ ім М.І. Пирогова для проходження інтернатури у 2021 році у Вінниці та Вінницький області станом на день відповіді на даний запит.
Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначенням організації, кількості місць і спеціальності та окремо вказати:
- перелік вакантних посад лікаря - інтерна акушера-гінеколога, лікаря-інтерна анестезіолога, лікаря - інтерна терапевта, лікаря-інтерна офтальмолога, лікаря-інтерна отоларинголога, лікаря-інтерна загальної практики-сімейної медицини, лікаря-інтерна невролога, лікаря-інтерна педіатра, лікаря-інтерна хірурга у місті Вінниці та Вінницькій області для можливого проходження інтернатури випускником ВНМУ ім. М.І.Пирогова у 2021 році;
Відповідь прошу надіслати електронною поштою у встановлений законодавстом термін.

З повагою,

Любов