Наявність у м.Кам'янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області уповноваженої особи суб'єкта державної реєстрації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Любов Олексіївна Карпова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Любов Олексіївна Карпова

Запит №75-П/2019 від 15.10.2019р

Прошу надати відповідь на повторний запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та відповідно до вимог абзацу четвертого пункту 2 розділу I із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції № 3150/5 від 02.11.2016 р. до "Порядку надання відомостей з ЄДР", прошу надати наступну інформацію:

про наявність у місті Кам'янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області:

1.Територіального органу Міністерства юстиції для державної реєстрації та ведення Єдиного державного реєстру.
2.При наявності територіального органу Міністерства юстиції надати назву органу та його код ЄДРПОУ.
3. Уповноваженої особи суб'єкта державної реєстрації - посадової особи, чи особи, яка перебуває у трудових відносинах із суб'єктом державної реєстрації, що відповідно до законодавства отримала ідентифікатор доступу до Єдиного державного реєстру виключно для цілей прийняття запиту та видачі витягу з Єдиного державного реєстру або документів, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі.
4. При наявності такої уповноваженої особи, чи особи, яка перебуває у трудових відносинах із суб'єктом державної реєстрації що отримала ідентифікатор доступу до ЄДР надати її/їх ПІБ та назву посади.
5. Посадової особи територіального органу Міністерства юстиції України для надання виписки з Єдиного державного реєстру.
6. При наявності такої посадової особи територіального органу Міністерства юстиції надати її ПІБ та назву посади.

З повагою,

Любов Олексіївна Карпова

https://dostup.pravda.com.ua/request/nai...

З повагою,

Любов Олексіївна Карпова

Міністерство юстиції України

1 Attachment

лист Міністерства юстиції України

Міністерство юстиції України

1 Attachment

Лист Міністерства юстиції України