Наявність у м.Кам'янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області уповноваженої особи суб'єкта державної реєстрації

Любов Олексіївна Карпова

Запит №75/2019 від 08.09.2019р

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та відповідно до вимог абзацу четвертого пункту 2 розділу I із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції № 3150/5 від 02.11.2016 р. до "Порядку надання відомостей з ЄДР", прошу надати наступну інформацію:

про наявність у місті Кам'янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області:

1.Територіального органу Міністерства юстиції для державної реєстрації та ведення Єдиного державного реєстру.
2.При наявності територіального органу Міністерства юстиції надати назву органу та його код ЄДРПОУ.
3. Уповноваженої особи суб'єкта державної реєстрації - посадової особи, чи особи, яка перебуває у трудових відносинах із суб'єктом державної реєстрації, що відповідно до законодавства отримала ідентифікатор доступу до Єдиного державного реєстру виключно для цілей прийняття запиту та видачі витягу з Єдиного державного реєстру або документів, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі.
4. При наявності такої уповноваженої особи, чи особи, яка перебуває у трудових відносинах із суб'єктом державної реєстрації що отримала ідентифікатор доступу до ЄДР надати її/їх ПІБ та назву посади.
5. Посадової особи територіального органу Міністерства юстиції України для надання виписки з Єдиного державного реєстру.
6. При наявності такої посадової особи територіального органу Міністерства юстиції надати її ПІБ та назву посади.

З повагою,

Любов Олексіївна Карпова