Наявність лікарськіх засобів та виробів медичного призначення, платні послуги

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи), яку відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. № 298, Міністерством охорони здоров’я України за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" в частині централізованої закупівлі медикаментів для боротьби з онкологічними захворюваннями» здійснюється централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування онкологічних захворювань у осіб дорослого віку та дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання.
Постачання товарів і послуг, що закуповуються, здійснюється відповідно до графіка постачання та розподілу МОЗ територіальними органами охорони здоров'я підпорядкованим установам або згідно з умовами укладених договорів про закупівлю товарів і послуг для подальшого забезпечення ними закладів охорони здоров'я.
Заклади охорони здоров'я подають у строк, визначений МОЗ, звіти про використання товарів (за номенклатурою) і послуг територіальним органам охорони здоров'я для узагальнення та подання МОЗ за встановленою ним формою.

Відповідно до ч. 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна.
У зв’язку з вищезазначеним, відповідно частини 1 статті 1, п.2 ч.1 статті 5 та ч.1 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу повідомити:

1. Чи були наявні на дату 24.01.2019, закуплені за кошти державного, областного, місцевого бюджету чи в рамках гуманітарної (благодійної, добровільної) допомоги, такі лікарські засоби та вироби медичного призначення: ЕНДОКСАН 1г., ЕНДОКСАН 500мг., Вінкристин, Осетрон, Натрію Хлорид, Голка для біопсійної аспірації кісткового мозку з клубової кісткі, одноразового використання, в КЗ КОР КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР за напрямками онкогематологія, мієлоїдний лейкоз для лікування осіб дорослого віку.

2. В якій кількості були наявні зазначені вище лікарські засоби та вироби медичного призначення.

3. Скількі коштує, в стаціонарі КЗ КОР КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР у відділенні Онкогематології, виконання аналізу крові на гепатити, сифіліс та Віл інфекцію, для поступаючого в стаціонар онкохворого, за направленням лікаря, до КЗ КОР КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР.

З повагою,

Юлія

Доброго дня!
Вкажіть, будь ласка, причину затримки відповіді, яку згідно закону, ви мали надати на протязі 5 днів. Вже минає 11 робочий день, але ніякої відповіді досі не отримано, жодної! Я буду вимушена звернутись до представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини для притягування відповідача по цьому запиту до відповідальності за адміністративнє правопорушення згідно Ст. 212-3 Кодекс України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Юлія

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Доброго дня!

Шановні з сектору забезпечення доступу до публічної інформації КОДА! Невже ви не знали, що про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту, згідно закону? Запит отримано вами 28.01.19, а відповідь я отримала 14.02.19, тобто через 12 робочих днів. Чому ви порушили закон?
Також, прошу обгрунтувати продовження терміну до 20 днів відповіді стосовно платних послуг.
Мушу нагадати вам про те, що 20-ти денний термін рахується з дня отримання запиту, а не з дня відповіді про необхідність продовження. Маю надію, що на цей раз ви надасте відповідь у зазначений законом термін, і цей запит не закінчиться бездіяльністью розпорядника інформації, який порушив законні права та інтереси запитувача.

З повагою,

Юлія

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment