Надати копію клопотання з додатками щодо присвоєння почесного звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту" Кравцову В.М.

Андрій Скоропадський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Указом Президента України №467/2021 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня фізичної культури і спорту" за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність присвоєно почесне звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України" Кравцову Володимиру Миколайовичу (віце-президенту Херсонської обласної Федерації тріатлону україни).

Дане питання розглядалося на засіданні Комісії з питань державних нагород України Мінмолодьспорту від 23.09.2020 (протокол № 9). На данному засіданні було розглянуто клопотання Федерації триатлону України від 14.09.2020 № 196 щодо присвоєння почесного звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту" Кравцову В.М. та підтримано його кандидатуру.

Просимо надати копію клопотання з додатками Федерації триатлону України від 14.09.2020 № 196 щодо присвоєння почесного звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту" Кравцову В.М.

З повагою,

Андрій Скоропадський

Міністерство молоді та спорту України

1 Attachment